now
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwacja
HOTEL POLANICA RESORT & SPA

Przewiń i sprawdź ofertę
Przydatne informacje
Zaplanuj pobyt / Pakiety

Hotel

Hotel Polanica Resort&Spa położony jest w Polanicy-Zdroju, miejscowości o bogatej tradycji uzdrowiskowej. Malownicze położenie, zrewitalizowany Park Zdrojowy, słynny deptak oraz bliskość wielu atrakcji Ziemi Kłodzkiej są gwarancją udanego wypoczynku. Gościom hotelu przygotowaliśmy 95 komfortowych pokoi. Pełnowymiarowy basen w naszym Parku Wodnym wyróżnia nas wśród obiektów noclegowych. Z myślą o naszych Gościach stworzyliśmy strefę z masażerami i gejzerami, jacuzzi oraz strefę saun- łaźnia parowa, sauna sucha oraz saunarium. Dla najmłodszych - płytka strefa z parasolem wodnym oraz zjeżdżalnią. Na relaks i odnowę zapraszamy do strefy SPA. Na Gości ceniących aktywność fizyczną czeka siłownia wyposażona w sprzęt typu cardio i wolne ciężary oraz kryta hala sportowa z wielofunkcyjnym boiskiem. Na naszych najmłodszych Gości czekają dwie sale zabaw oraz zewnętrzny plac zabaw. Klub z kręgielnią to hotelowa strefa rozrywki. Jedyne takie miejsce w Polanicy Zdroju. Cztery tory bowlingowe, sala bilardowa, sala karciana - wszystko w jednym miejscu.


REGULAMIN HOTELU

Pokoje

Nowoczesne i przestronne

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 95 komfortowych pokoi, z których większość posiada balkony z widokiem na południową część uzdrowiska. 

Wśród naszych pokoi wyróżnić możemy pokoje typu Economy, Standard, Deluxe, Superior oraz studia rodzinne. Przeważającą część stanowią pokoje dwuosobowe.

Pokoje wyposażone są w takie udogodnienia jak: telefon, mini-lodówka, czajnik, sejf oraz zestaw powitalny (kawa, herbata, woda mineralna). W łazienkach znajduje się m.in. prysznic lub wanna, suszarka do włosów oraz zestaw ręczników i kosmetyki.

POKOJE EKO!

Jako jedni z pierwszych w Polsce oferujemy na życzenie Gości, pokoje EKO, czyli pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, t.j. odbiorniki TV, monitory itp. Prawdziwy odpoczynek tylko w Pokoju EKO.

Sprawdź cennik i dostępność

Okolica

Polanica-Zdrój i Ziemia Kłodzka

Polanica-Zdrój to miejsce magiczne, które wystarczy raz odwiedzić, by na zawsze je pokochać. To perła uzdrowisk z życiodajnymi źródłami i uzdrawiającym klimatem. Wspaniałą atmosferę tworzy jeden z najpiękniejszych parków zdrojowych, deptak oraz pełna uroku zabudowa. Znajdą tu przystań zarówno osoby łaknące ciszy i spokoju, jak i preferujące aktywny wypoczynek i rozrywkę w szerokim zakresie.

Ziemia Kłodzka, na którą składa się Kotlina Kłodzka otoczona Górami Bardzkimi, Złotymi, Bystrzyckimi, Stołowymi oraz Masywem Śnieżnika z najwyższym szczytem regionu – Śnieżnikiem (1425m n.p.m.) to wyjątkowo interesujący obszar Polski. Region słynie z urokliwych górskich miasteczek, czystego powietrza, szlaków turystycznych i leczniczej wody mineralnej - między innymi dlatego powstały tutaj liczne i słynne w całej Polsce uzdrowiska. Według przewodników 123 najważniejsze w regionie atrakcje turystyczne Ziemi Kłodzkiej powodują, iż jest to zdecydowanie jeden z najciekawszych turystycznie zakątków Polski, do których wraca się latami, odkrywając za każdym razem nowe miejsca.

Na mocy Ustawy Subwencji Finansowej z dnia 30.01.2021r. spółka Dom.developer Resort, uzyskała Subwencję Finansową od Polskiego Funduszu Rozwoju S.A.

Kontakt

Hotel Polanica Resort & SPA

Górska 2
57-320 Polanica Zdrój

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie:

Wymagana zgoda

Nagrody i wyróżnienia

Nasi partnerzy