Hotel Polanica Resort SPA

Położony w Polanicy-Zdroju, miejscowości o bogatej tradycji uzdrowiskowej

Przewiń i sprawdź ofertę
Przydatne informacje
Zaplanuj pobyt / Pakiety

Hotel

Hotel Polanica Resort&Spa położony jest w Polanicy-Zdroju, miejscowości o bogatej tradycji uzdrowiskowej. Malownicze położenie, zrewitalizowany Park Zdrojowy, słynny deptak oraz bliskość wielu atrakcji Ziemi Kłodzkiej są gwarancją udanego wypoczynku. Gościom hotelu przygotowaliśmy 95 komfortowych pokoi. Pełnowymiarowy basen w naszym Parku Wodnym wyróżnia nas wśród obiektów noclegowych. Z myślą o naszych Gościach stworzyliśmy strefę z masażerami i gejzerami, jacuzzi oraz strefę saun- łaźnia parowa, sauna sucha oraz saunarium. Dla najmłodszych - płytka strefa z parasolem wodnym oraz zjeżdżalnią. Na relaks i odnowę zapraszamy do strefy SPA. Na Gości ceniących aktywność fizyczną czeka siłownia wyposażona w sprzęt typu cardio i wolne ciężary oraz kryta hala sportowa z wielofunkcyjnym boiskiem. Dla naszych najmłodszych Gości czekają dwie sale zabaw oraz zewnętrzny plac zabaw. Klub z kręgielnią to hotelowa strefa rozrywki. Jedyne takie miejsce w Polanicy Zdroju. Cztery tory bowlingowe, sala bilardowa, sala karciana - wszystko w jednym miejscu.

Pokoje

Nowoczesne i przestronne

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 95 komfortowych pokoi, z których większość posiada balkony z widokiem na południową część uzdrowiska. 

Wśród naszych pokoi wyróżnić możemy pokoje typu Economy, Standard, Deluxe, Superior oraz studia rodzinne. Przeważającą część stanowią pokoje dwuosobowe.

Pokoje wyposażone są w takie udogodnienia: telefon, mini-lodówka, czajnik, sejf oraz zestaw powitalny (kawa, herbata, woda mineralna). W łazienkach znajduje się m.in. prysznic lub wanna, suszarka do włosów oraz zestaw ręczników i kosmetyki.

Pokoje EKO! Jako jedni z pierwszych w Polsce oferujemy, na życzenie Gości, pokoje EKO czyli pozbawione wszelkich urządzeń emitujących promieniowanie, które może być szkodliwe, takich jak odbiorniki tv, monitory itp. Prawdziwy odpoczynek tylko w Pokoju EKO.

Sprawdź cennik i dostępność

Pokój 2-os. Superior

Max. os.
4
Wielkość
30 m2
Cena od
460 zł

Komfortowe, duże pokoje typu Superior mieszczą się na III piętrze hotelu, każdy pokój posiada własny balkon z widokiem w kierunku południowym na parkową dzielnicę uzdrowiska. W pokoju znajduje się wspólne łóżko o szer. aż 180 cm, dodatkowe łóżko dla trzeciej osoby i rozkładana sofa, powierzchnia pokoi wynosi 30 mkw, co podkreśla swobodę i komfort. Cena noclegu obejmuje śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolację (przy minimum 2 noclegach) dla 2 osób. 

Pokój 2-os. Deluxe

Max. os.
3
Wielkość
21 m2
Cena od
410 zł

Obszerne, komfortowe pokoje Deluxe mieszczą się na wszystkich piętrach budynku. Wszystkie pokoje (poza 1 pokojem na pierwszym piętrze) posiadają balkony z panoramą w kierunku płd/wsch. na otaczające góry. W pokoju znajdują się trzy osobne łóżka o szer. 90 cm lub jedno wspólne łóżko o szer. 160 cm wraz z rozkładaną sofą. Powierzchnia obszernych pokoi wynosi ponad 21 mkw. Cena noclegu obejmuje śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolację (przy minimum 2 noclegach). 

Pokój 2-os. Standard

Max. os.
2
Wielkość
14 m2
Cena od
360 zł

Przytulne i funkcjonalne pokoje Standard usytuowane są na każdym piętrze z widokiem w kierunku południowym na parkową dzielnicę uzdrowiska. Wszystkie pokoje (poza 1 piętrem) posiadają balkony. W pokoju znajdują się dwa łóżka o szer. 90 cm lub jedno wspólne łóżko o szer. 160 cm. Powierzchnia pokoi nie przekracza 15 mkw. Większość pokoi Standard można łączyć w dwupokojowe studia rodzinne (pokoje Studio Rodzinne 2- 4 osobowe). Cena noclegu obejmuje śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolację (przy minimum 2 noclegach) dla 2 osób. 

Studio rodzinne 4 osobowe

Pomieszczenia
2
Max. os.
4
Wielkość
30 m2
Cena od
700 zł

Wychodząc naprzeciw rodzinom na najwyższych piętrach hotelu połączyliśmy sąsiadujące pokoje dwuosobowe dzięki czemu powstały dwupokojowe Studia Rodzinne. Każde Studio posiada dwie łazienki i dwa balkony z widokiem w kierunku południowym na parkową dzielnicę uzdrowiska, co jest niewątpliwym atutem. Dzięki temu nasi Goście otrzymują komfort przestrzeni i funkcjonalności. Powierzchnia dwóch pokoi w ramach jednego studia wynosi aż blisko 30 mkw, w jednym pokoju mieści się jedno wspólne łóżko o szer. 160 cm, w drugim są dwa łóżka, każde o szer. 90 cm. Cena obejmuje śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolację (przy minimum 2 noclegach) dla 4 osób. 

Pokój 2-os. Economy

polecany dla 2 osób
Max. os.
1-2
Wielkość
13 m2
Cena od
200 zł

Pokoje dwuosobowe Economy usytuowane są na każdym piętrze (poza pierwszym) z widokiem w kierunku posesji hotelu i otaczającej zieleni. W pokoju znajduje się jedno łóżko o szer. 140 cm, powierzchnia pokoi wynosi 13 mkw. Pokoje nie posiadają balkonów.

Cena noclegu obejmuje śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolację (przy minimum 2 noclegach) dla 2 osób. 

Okolica

Polanica-Zdrój i Ziemia Kłodzka

Polanica-Zdrój to miejsce magiczne, które wystarczy raz odwiedzić, by na zawsze je pokochać. To perła uzdrowisk z życiodajnymi źródłami i uzdrawiającym klimatem. Wspaniałą atmosferę tworzy jeden z najpiękniejszych parków zdrojowych, deptak oraz pełna uroku zabudowa. Znajdą tu przystań zarówno osoby łaknące ciszy i spokoju, jak i preferujące aktywny wypoczynek i rozrywkę w szerokim zakresie.

Ziemia Kłodzka, na którą składa się Kotlina Kłodzka otoczona Górami Bardzkimi, Złotymi, Bystrzyckimi, Stołowymi oraz Masywem Śnieżnika z najwyższym szczytem regionu – Śnieżnikiem 1425m to wyjątkowo interesujący obszar Polski. Region słynie z urokliwych górskich miasteczek, czystego powietrza, szlaków turystycznych i leczniczej wody mineralnej - między innymi dlatego powstały tutaj liczne i słynne w całej Polsce uzdrowiska. Według przewodników 123 najważniejsze w regionie atrakcje turystyczne Ziemi Kłodzkiej powodują, iż jest to zdecydowanie jeden z najciekawszych turystycznie zakątków Polski, do których wraca się latami, odkrywając za każdym razem nowe miejsca.

Kontakt

Hotel Polanica Resort & SPA

Górska 2
57-320 Polanica Zdrój

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie:

Wymagana zgoda

Nagrody i wyróżnienia

Nasi partnerzy