now
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwacja
Restauracja Hotelowa

Oryginalne dania, obfite bufety śniadań i obiadokolacji

Przewiń i sprawdź ofertę
Przydatne informacje
Zaplanuj pobyt / Pakiety

Restauracja

Restauracja Hotelu Polanica Resort&Spa to oryginalne dania, obfite bufety śniadaniowe i obiadowe oraz wspaniała atmosfera - na długo pozostaje w pamięci. Wykwalifikowany zespół pod kierownictwem Szefa kuchni pieczołowicie dba o potrawy pod względem kulinarnym jak i wizualnym. Stylowe wnętrze restauracji dopełnia całości.

Szanowni Goście, prosimy o zachowanie strojów formalnych podczas przebywania w restauracji hotelowej. 


Śniadania
7:30 - 10:30
Obiadokolacje
15:30 - 18:30
A’la carte
13:00 - 21:00
Sprawdź menu A'la Carte

Lunch

Szukasz pomysłu na udane spotkanie biznesowe? Chcesz spędzić miły czas z przyjaciółką? Zapraszamy na lunch do Restauracji Górskiej. Codziennie nowe, sezonowe menu przygotowywane przez naszego Szefa Kuchni. Oferta dostępna od poniedziałku do piątku. W specjalnej cenie 43,00 zł otrzymują Państwo:

  • zupę
  • drugie danie
  • deser


13:00 - 15:00

Szefowa kuchni

Katarzyna Pobudkiewicz

Doświadczenie w sztuce kulinarnej zdobywała w wysokiej klasy restauracjach w kraju i za granicą. Dzisiaj dba o to, by wśród dań serwowanych gościom Restauracji Górskiej Hotelu Polanica znalazły się specjały o wyraźnie dolnośląskim charakterze. Szefowa kuchni w swojej autorskiej karcie umieszcza dania przygotowywane zgodnie z porami roku. Znajdziemy tu zarówno specjały mięsne, jak i te z pstrągów, pochodzących z lokalnych łowisk, a także dania z sezonowymi warzywami i owocami. Wszystko w oryginalnych połączeniach smakowych. Z jednej strony Katarzyna  i jej zespół nawiązują do starych, sprawdzonych receptur, z drugiej - nadają im współczesny charakter. 

Chata grillowa

ogniska i wystawne biesiady

Przy hotelu znajduje się chata grillowa. Wyśmienite kolacje grillowe, ogniska i wystawne biesiady przy muzyce wprawią naszych Gości w miły nastrój i zaspokoją wszelkie gusta.

Dodatkową zaletą jest lokalizacja chaty grillowej - w pobliżu placu zabaw dla dzieci, boiska do siatkówki plażowej oraz hali sportowej. 

Kontakt

Hotel Polanica Resort & SPA

Górska 2
57-320 Polanica Zdrój

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie:

Wymagana zgoda

Nagrody i wyróżnienia

Nasi partnerzy