now
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwacja
Hotel z myślą o dzieciach

Zapewniamy bezpieczny i komfortowy pobyt, a rodzicom spokojny wypoczynek

Przewiń i sprawdź ofertę
Przydatne informacje
Zaplanuj pobyt / Pakiety

Park Wodny

Brodzik dla najmłodszych

W Parku Wodnym na najmłodszych Gości czeka specjalna strefa dziecka. Brodzik o powierzchni 33 metrów kwadratowych to idealne miejsce do zabawy. Rodzice mogą obserwować swoje pociechy odpoczywając na leżakach. W brodziku oprócz parasola wodnego jest także zjeżdżalnia w kształcie Słonika, która stanowi podstawę udanej zabawy w wodzie. Temperatura wody w brodziku wynosi 32-35°C.

W Parku Wodnym do dyspozycji dzieci są deski oraz makarony, okulary, dmuchane piłki oraz rękawki. 


Godziny otwarcia Parku Wodnego

9:00 - 21:00

Sale zabaw

Królestwo zabawek

Na parterze bezpośrednio przy restauracji mieści się pierwsza sala zabaw. To przytulny pokój, który umila pobyt najmłodszym Gościom hotelu. Rodzice mogą delektować się spokojem w hotelowym lobby barze, kiedy ich pociecha bawi się w sali zabaw. Domek ze zjeżdżalnią , mini kuchnia oraz wiele innych zabawek powodują, że dzieci nie chcą opuszczać tego miejsca. Dla chłopców oprócz pojazdu straży pożarnej jest koparka oraz kolejka drewniana. Dla małych atrystów czekają kolorowanki, zestaw kredek i flamastrów oraz tablica z kredą. Dla maluszków - mięciutki bujak w kształcie sowy.

Sala Gier

Dla starszych dzieci

Z myślą o rozrywce dla nieco starszych dzieci powstała Sala Gier na 1. piętrze, tuż obok sali bilardowej. Można tu spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. Znajdą tu Państwo gry planszowe, książki dla małych i dużych. W tym pokoju nie sposób się nudzić. 

Sala gier znajduje się obok sali kinowej, w której w święta oraz wakacje odbywa się seans bajek dla naszych najmłodszych Gości. 

Plac zabaw

Na świeżym powietrzu

Teren zielony przy hotelu to ponad 2ha powierzchni. Przy hali sportowej, obok domku grillowego położony jest plac zabaw. 

To miejsce daje nieskończenie wiele pomysłów do zabaw. Zjeżdżalnia, mini ścianka wspinaczkowa, most i drabina sznurkowa, mostek drewniany, dwie huśtawki, piaskownica oraz wiele innych elementów - zaciekawią każde dziecko.

Przy placu zabaw są stoły i ławy - to idealne miejsce na rodzinny piknik.  


Animacje

Idealne miejsce do organizacji imprez

Goście naszego hotelu oczekujący wrażeń, będą mieli okazję ich skosztować w trakcie animacji i organizacji wolnego czasu, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Nasi animatorzy to doświadczone osoby posiadające wachlarz ciekawych, kreatywnych pomysłów o różnej tematyce. Obszerny teren, bliskości lasu oraz infrastruktura rekreacyjno-sportowej sprawia, że nasz hotel jest idealnym miejscem do organizacji imprez rozrywkowych w plenerze dla całych rodzin i grup zorganizowanych.

Udogodnienia

Przystosowane pokoje

Bogate wyposażenie pokoi zapewni dzieciom bezpieczny i komfortowy pobyt, a rodzicom spokojny wypoczynek. Na Państwa prośbę udostępniamy łóżeczko dla niemowlaka, nawilżacz powietrza, podgrzewacz do butelek, elektroniczny termometr, matę antypoślizgową, wanienkę, podest łazienkowy.

Pokoje z myślą o rodzinach
Urlop ❘ Dla rodzin

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni jakością usług świadczonych w hotelu.
Dojazd jest bardzo łatwy (kilka minut od głównej drogi). Przed budynkiem znajduje się duży parking; tuż obok (przy aquaparku) mamy kolejne miejsca do parkowania aut. Pokoje (opcja budżetowa) są optymalne i praktycznie wyposażone (w tym w lodówkę oraz sejf).
Aquapark spełnił nasze oczekiwanie - basen sportowy, basen płytki oraz dla dzieci (z przyjemną, ciepłą wodą). Jacuzzi dość małe, ale bez większych problemów spędziliśmy w nim optymalną ilość czasu.
Korzystaliśmy jedynie z opcji śniadaniowej. Tutaj także nie byliśmy rozczarowani - jedzenie jest świeże, różnorodne i bardzo smaczne. Obsługa na najwyższym poziomie. Jesteśmy wdzięczni jednemu z Kelnerów (może nawet Kierownikowi Sali?) za życzliwe podejście i bezinteresowną pomoc! Dzięki Panu nasza wycieczka w góry udała się!
Hotel posiada jeszcze kilka innych atrakcji (klub, salę kinową, kręgielnie), z których nie korzystaliśmy.
Z czystym sumieniem polecamy pobyt w Hotelu Polanica Resort & SPA

10 / 5
Zobacz
Agata

Bardzo udany pobyt. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jedzenie bardzo dobre. W pokojach na powitanie czekała kawa, herbata i woda. Hotel przygotowany na przyjęcie małych dzieci.

10 / 10
Zobacz
Idealne miejsce na weekend w Polanicy

Idealne miejsce na weekend w Polanicy

Z wygladu obiekt niepozorny ale zaskakuje pozytywnie pod kazdym wzgledem :) Bardzo fajny basen oraz strefa spa. Dobre sniadania w formie bufetu - wszystkiego pod dostatkiem na stolach. Podczas weekendu majowego atrakcje na hotelowym podworku (grill, dmuchance, muzyka) serdecznie polecam szczegolnie rodzinom lub wiekszej ekipie :)


Brak uwag :) Hotel powyzej naszych oczekiwan. Bardzo pozytywnie nas zaskoczyl.

9 / 10
Zobacz

Kontakt

Hotel Polanica Resort & SPA

Górska 2
57-320 Polanica Zdrój

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie:

Wymagana zgoda

Nagrody i wyróżnienia

Nasi partnerzy