now
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwacja
Hotel z myślą o dzieciach

Zapewniamy bezpieczny i komfortowy pobyt, a rodzicom spokojny wypoczynek

Przewiń i sprawdź ofertę
Przydatne informacje
Zaplanuj pobyt / Pakiety

Park Wodny

Brodzik dla najmłodszych

W Parku Wodnym na najmłodszych Gości czeka specjalna strefa dziecka. Brodzik o powierzchni 33 metrów kwadratowych to idealne miejsce do zabawy. Rodzice mogą obserwować swoje pociechy odpoczywając na leżakach. W brodziku oprócz parasola wodnego jest także zjeżdżalnia w kształcie Słonika, która stanowi podstawę udanej zabawy w wodzie. Temperatura wody w brodziku wynosi 32-35°C.

W Parku Wodnym do dyspozycji dzieci są deski oraz makarony, okulary, dmuchane piłki oraz rękawki. 


Godziny otwarcia Parku Wodnego

9:00 - 21:00

Animacje

Idealne miejsce do organizacji imprez

Goście naszego hotelu oczekujący wrażeń, będą mieli okazję ich skosztować w trakcie animacji i organizacji wolnego czasu, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Nasi animatorzy to doświadczone osoby posiadające wachlarz ciekawych, kreatywnych pomysłów o różnej tematyce. Obszerny teren, bliskości lasu oraz infrastruktura rekreacyjno-sportowej sprawia, że nasz hotel jest idealnym miejscem do organizacji imprez rozrywkowych w plenerze dla całych rodzin i grup zorganizowanych.

Był to mój piąty pobyt

Wspaniała obsługa w SPA. Doskonałe posiłki. Miła obsługa. Był to mój 5 pobyt w Państwa hotelu. Dziękuję.

Zobacz
Jeden z najlepszych hoteli w jakim miałem ogromną przyjemność przebywać

Pobyt był bardzo udany choć niestety krótki. Jedzenie przepyszne zarówno śniadania jak i obiadokolacje. Myślę, że wśród tylu dań każdy znalazł coś dla siebie. Kelnerki oraz kelnerzy bardzo uprzejmi. Stoliki sprzątane na bieżąco. W barze restauracyjnym wśród wielu klientów Panie zwinnie obsługiwały gości 👏Pokoje i łazienki bardzo ładnie urządzone i czyste. Ogólnie hotel z czystością na bardzo wysokim poziomie. Basen petarda, bardzo duży. Jest też mniejszy dla maluchów 😊 jacuzzi oraz trzy sauny 👍Bardzo dużo atrakcji do późnych godzin tj. kręgle, bilard oraz wieczorne dyskoteki na miejscu. Szeroki zakres usług spa. Pełen profesjonalizm i miła obsługa. Hotel Polanica Resort & Spa to miejsce gdzie nie można się nudzić, dlatego śmiało mogę go polecić wszystkim i sam też postaram się do niego wrócić 😊

10 / 10
Zobacz

Kontakt

Hotel Polanica Resort & SPA

Górska 2
57-320 Polanica Zdrój

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie:

Wymagana zgoda

Nagrody i wyróżnienia

Nasi partnerzy