Pokój 2-os. Superior

Pomieszczenia
0
Max. os.
4
Wielkość
30 m2

Komfortowe, duże pokoje typu Superior mieszczą się na III piętrze hotelu, każdy pokój posiada własny balkon z widokiem w kierunku południowym na parkową dzielnicę uzdrowiska. W pokoju znajduje się wspólne łóżko o szer. aż 180 cm, dodatkowe łóżko dla trzeciej osoby i rozkładana sofa, powierzchnia pokoi wynosi 30 mkw, co podkreśla swobodę i komfort. Cena noclegu obejmuje śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolację dla 2 osób. 

Pokój 2-os. Deluxe

Pomieszczenia
0
Max. os.
3
Wielkość
21 m2

Obszerne, komfortowe pokoje Deluxe mieszczą się na wszystkich piętrach budynku. Wszystkie pokoje (poza 1 pokojem na pierwszym piętrze) posiadają balkony z panoramą w kierunku płd/wsch. na otaczające góry. W pokoju znajdują się trzy osobne łóżka o szer. 90 cm lub jedno wspólne łóżko o szer. 160 cm wraz z rozkładaną sofą. Powierzchnia obszernych pokoi wynosi ponad 21 mkw. Cena noclegu obejmuje śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolację. 

Pokój 2-os. Standard

Pomieszczenia
0
Max. os.
2
Wielkość
14 m2

Przytulne i funkcjonalne pokoje Standard usytuowane są na każdym piętrze z widokiem w kierunku południowym na parkową dzielnicę uzdrowiska. Wszystkie pokoje (poza 1 piętrem) posiadają balkony. W pokoju znajdują się dwa łóżka o szer. 90 cm lub jedno wspólne łóżko o szer. 160 cm (w przypadku pokoi z jednym wspólnym łóżkiem jest to połowa Studia Rodzinnego). Powierzchnia pokoi nie przekracza 15 mkw. Większość pokoi Standard można łączyć w dwupokojowe studia rodzinne (pokoje Studio Rodzinne 2- 4 osobowe). Cena noclegu obejmuje śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolację dla 2 osób. 

Studio rodzinne 4 osobowe

Pomieszczenia
2
Max. os.
4
Wielkość
30 m2

Wychodząc naprzeciw rodzinom na najwyższych piętrach hotelu połączyliśmy sąsiadujące pokoje dwuosobowe dzięki czemu powstały dwupokojowe Studia Rodzinne. Każde Studio posiada dwie łazienki i dwa balkony. Dzięki temu nasi Goście otrzymują komfort przestrzeni i funkcjonalności. Powierzchnia dwóch pokoi w ramach jednego studia wynosi aż blisko 30 mkw, w jednym pokoju mieści się jedno wspólne łóżko o szer. 160 cm, w drugim są dwa łóżka, każde o szer. 90 cm. Cena obejmuje śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolację dla 4 osób. Rezerwacji pokoju Studio rodzinne można dokonać kontaktując się telefonicznie z Recepcją.

Pokój 2-os. Economy

polecany dla 2 osób
Pomieszczenia
0
Max. os.
1-2
Wielkość
13 m2

Pokoje dwuosobowe Economy usytuowane są na każdym piętrze (poza pierwszym) z widokiem w kierunku posesji hotelu i otaczającej zieleni. W pokoju znajduje się jedno łóżko o szer. 140 cm, powierzchnia pokoi wynosi 13 mkw. Pokoje nie posiadają balkonów.

Cena noclegu obejmuje śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolację dla 2 osób. 

Vouchery

Zrób prezent

Wyjątkowy pomysł na prezent dla ukochanej osoby, bądź też kogoś bliskiego.

Sprawdź ofertę voucherów

Kontakt

Hotel Polanica Resort & SPA

Górska 2
57-320 Polanica Zdrój

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie:

Wymagana zgoda

Nagrody i wyróżnienia

Nasi partnerzy