Strefa dziecka - czytaj więcej

Strefa dziecka

Strefa wodna dla dzieci

 
 
W Parku Wodnym na najmłodszych Gości czeka specjalna strefa dziecka. Brodzik o powierzchni 33 metrów kwadratowych to idealne miejsce do zabawy. Rodzice mogą obserwować swoje pociechy odpoczywając na leżakach. W brodziku oprócz parasola wodnego jest także zjeżdżalnia w kształcie Słonika, która stanowi podstawę udanej zabawy w wodzie.  Temperatura wody w brodziku wynosi 32-35°C.
W Parku Wodnym do dyspozycji dzieci są deski oraz makarony, okulary, dmuchane piłki oraz rękawki. 

Sala zabaw przy restauracji

 

Na parterze bezpośrednio przy restauracji mieści się pierwsza sala zabaw. To przytulny pokój, który umila pobyt najmłodszym Gościom hotelu. Rodzice mogą delektować się spokojem w hotelowym lobby barze, kiedy ich pociecha bawi się w sali zabaw. Domek ze zjeżdżalnią , mini kuchnia oraz wiele innych zabawek powodują, że dzieci nie chcą opuszczać tego miejsca. Dla chłopców oprócz pojazdu straży pożarnej jest koparka oraz kolejka drewniana. Dla małych atrystów czekają kolorowanki, zestaw kredek i flamastrów oraz tablica z kredą. Dla maluszków - mięciutki bujak w kształcie sowy.

Sala zabaw I piętro

 

Na pierwszym piętrze, przy sali bilardowej mieści się druga sala zabaw. Niewątpliwie największym zainteresowaniem cieszy się tu basen z piłkami. Którz z nas nie chciałby zanurzyć się w ponad dwóch tysiącach piłeczek czy też przejść kolorowym tunelem po skarb. Oprócz niezliczonej ilości zabawek są tu  książeczki edukacyjne, klocki oraz puzzle. Przy sali zabaw mieści się sala telwizyjna, gdzie rodzice mogą odpocząć w wygodnych fotelach z ulubioną lekturą w dłoni, kiedy ich pociechy bawią się w najlepsze. 

Zewnętrzny plac zabaw

 
 
 
Teren zielony przy hotelu to ponad 2ha powierzchni. Przy hali sportowej, obok domku grillowego położony jest plac zabaw. 
To miejsce daje nieskończenie wiele pomysłów do zabaw.  Zjeżdżalnia, mini ścianka wspinaczkowa, most i drabina sznurkowa, mostek drewniany, dwie huśtawki, piaskownica oraz wiele innych elementów - zaciekawią każde dziecko.
Przy placu zabaw są stoły i ławy - to idealne miejsce na rodzinny piknik.  

Animacje dla dzieci

 

Nasz hotel to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Z myślą o najmłodszych Gościach odbywają się weekendowe zajęcia z animatorami. Staramy się zaciekawić każde dziecko, dlatego prowadzone są tematyczne animacje: od zabaw interaktywnych, poprzez zajęcia manualne, taneczne, a także  kulinarne. Dzieci jeszcze długo po powrocie do domu opowiadają bliskim o zajęciach, w których uczestniczyły. 

Hotel Polanica Resort & SPA
Polanica-Zdrój, Górska 2
+48 74 8680 700
+48 74 868 07 30, +48 74 868 07 00
hotelsystems.pl