now
Przyjazd
Wyjazd
Rezerwacja

Bon turystyczny

Przewiń i sprawdź ofertę
Przydatne informacje
Zaplanuj pobyt / Pakiety

Realizujemy Bony Turystyczne

Z przyjemnością informujemy, że realizujemy w naszym Hotelu Bony Turystyczne.
Jednocześnie dbamy o to, by nasi młodsi Goście mieli przestrzeń do bezpiecznej zabawy i aktywnego spędzania czasu.

Co oferujemy?

- Sala Malucha dostępna 24h – sala zabaw wyposażona w duży basen z kulkami, domek do szaleństw ze zjeżdżalnią, stoliki, krzesełka, maskotki, zabawki, tablice, puzzle, klocki i wiele akcesoriów plastycznych oraz edukacyjnych (sala dostępna również dla starszych dzieci)

- Sala Juniora dostępna 24h - wyposażona w konsolę PS4, piłkarzyki, gry edukacyjne i puzzle

- Zewnętrzny plac zabaw – modułowy plac do szaleństw na powietrzu ze zjeżdżalnią, mostkami, miejscami do wspinaczki i piaskownicą dla młodszych dzieci

- Menu dopasowane do dzieci – zarówno w naszej karcie jak i w bufetach dzieci znajdą smakowite posiłki zgodne ze swoimi upodobaniami

- Park Wodny – w części basenowej oferujemy brodzik dla dzieci o głębokości 60 cm, zaopatrzony w zjeżdżalnię i parasol wodny. W brodziku panuje wyższa temperatura wody, dodatkowo strefa basenowa zaopatrzona jest w akcesoria i zabawki wodne dla dzieci

- KIDS SPA – w naszej ofercie SPA znajdują się także zabiegi dla najmłodszych! Oferujemy m.in. masaż plecków czekoladą lub aromatycznym balsamem pomarańczowo-ciasteczkowym, a także wspólny relaksacyjny masaż dla mamy i dziecka

- Animacje – w czasie trwania wybranych pakietów specjalnych oferujemy również Klub Malucha – zajęcia z animatorką, zespołowe gry i zabawy w wodzie czy w hali sportowej

- Udogodnienia w pokoju – na życzenie możemy wyposażyć Państwa pokój m.in. w łóżeczko turystyczne lub wanienkę dziecięcą

Najczęściej zadawane pytania:

W oparciu o informacje podane przez Ministerstwo Rozwoju przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

 

Komu przysługuje bon?

Bon przeznaczony jest dla rodzin z co najmniej jednym dzieckiem oraz rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi, bony będą przysługiwać niezależnie od poziomu dochodów, tak jak w przypadku Programu 500 Plus.

Bon będzie przysługiwał również na dzieci, których rodzice pracują za granicą.

Jaka jest wartość bonu?

Bon w wysokości 500 zł ( kwota wolna od podatku ) przysługuje na każde dziecko. W przypadku dziecka niepełnosprawnego osoba uprawniona otrzyma dodatkowy bon również w wysokości 500 zł, czyli otrzyma bony o łącznej wartości 1000 zł.

 

W jaki sposób można składać wnioski o bon?

Nie trzeba składać dodatkowych wniosków o przyznanie bonu. Bon będzie generowany w systemie PUE ZUS. Trzeba go będzie jedynie aktywować, w tym celu konieczne będzie zalogowanie się przez osobę uprawnioną w systemie PUE ZUS (można to zrobić za pomocą profilu zaufanego czy kwalifikowanego podpisu elektronicznego) i potwierdzenie poprawności danych.

 

Kiedy zostanie wygenerowany bon?

Informacja o możliwości aktywacji bonu zostanie opublikowana na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Ministerstwa Rozwoju. Obecnie nie jest znana data, od której będzie można dokonać aktywacji bonu.

 

W jakiej formie bon będzie wydany?

Bon będzie mieć postać dokumentu elektronicznego w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru. Po aktywacji bonu w systemie PUE ZUS, będzie on przekazany za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany numer telefonu lub adres poczty elektronicznej.

 

Czy w hotelu bonem można płacić kilka razy?

Tak, za pomocą bonu będzie można dokonywać płatności wielokrotnie, aż do wyczerpania kwoty bonu.

 

Do kiedy można wykorzystać bon ?

Ważność bonu wygaśnie 31 marca 2022 r.

 

Za jakie usługi w hotelu można zapłacić bonem?

Za pomocą bonu będzie można dokonać płatności za zadatek lub usługi noclegowe.

 

Czy za pobyt w hotelu można zapłacić bonem tylko za dzieci?

Usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne, za które płatność zostanie dokonana za pomocą bonu, mają być realizowane na rzecz dziecka, na które przyznano bon.

 

Usługa hotelarska lub impreza turystyczna są świadczone na rzecz dziecka, gdy z usługi hotelarskiej korzysta lub w imprezie turystycznej uczestniczy dziecko, nawet gdy ze względu na jego wiek z jego udziałem nie wiąże się dodatkowa płatność. Warunkiem skorzystania z bonu jest uczestnictwo dziecka, na które bon przysługiwał.

 

Bon turystyczny można zrealizować w ramach pobytów standardowych oraz pakietowych

Serdecznie zapraszamy do Hotelu Polanica Resort&Spa

 

Kontakt

Hotel Polanica Resort & SPA

Górska 2
57-320 Polanica Zdrój

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

Interesuje mnie:

Wymagana zgoda

Nagrody i wyróżnienia

Nasi partnerzy