Nasze autorskie zabiegi Spa - czytaj więcej

Nasze autorskie zabiegi Spa

Slow life wellness

Czy zastanawiałeś się kiedyś co tak naprawdę Cię uszczęśliwia, czy jest gdzieś miejsce w którym chciałbyś odpocząć i poczuć się naprawdę zrelaksowanym? Jak ważna jest dla Ciebie harmonia ciała i duszy? Jeżeli szukasz odpowiedzi na te pytania mamy odpowiedz - Spa & Wellness, a dokładnie ceremonie Spa. Ceremonie Spa to nie tylko zabiegi upiększające, dające chwilowy relaks. To podróż w głąb siebie, powrót do źródeł - zgodnie z tradycją prastarej medycyny naturalnej, to wprowadzenie zgody między ciałem i duszą, połączenie natury z dotykiem powoduje uaktywnienie uśpionej energii i rewitalizację ciała.
Spróbuj, przekonaj się, a zobaczysz różnicę.

poznaj ofertę

Zabiegi autorskie Spa

Zamknij oczy i wyobraź sobie świat pełen barw w otoczeniu natury z dala od zgiełku miasta. Miejsce, gdzie czas płynie wolniej, a Ty możesz odpocząć. 
Podróż do źródeł piękna, integralnego  przeżycia pielęgnacji  i odprężenia. Autorskie zabiegi Spa opracowane z myślą o najbardziej wymagające gusta. Inspiracją stała się natura wraz z jej dobrodziejstwami: naturalne peelingi, wyciągi roślinne, masła i maski  zamknięte w najnowszej technologii kosmetycznej. 
Zapraszamy do naszego świata Spa.

poznaj ofertę

Hotel Polanica Resort & SPA
Polanica-Zdrój, Górska 2
+48 74 8680 700
+48 74 868 07 30, +48 74 868 07 00
hotelsystems.pl