SPA - czytaj więcej

SPA

Relaks i Spa... Zregeneruj się i odpręż w Strefie Spa podczas niezapomnianych seansów, masaży, zabiegów Wellness. Przed wizytą polecamy zapoznanie się z etykietą spa. Wszystko to dla Państwa zadowolenia i komfortu. 

POZNAJ MENU SPA NA MAJÓWKĘ

MASAŻE

 
Bo Spa to relaks, nic tak nie wpływa na odprężenie jak dotyk, ten fenomen odkryto tysiące lat temu w połączeniu z gorącymi olejami unikalnymi, autorskimi technikami masażu, uwodzącymi zmysły aromatami wprowadza w stan głębokiego rozluźnienia... Twój czas relaksu ,niesamowita podróż, miejsce gdzie spełnią się Twoje marzenia - świat unikalnych masaży spa od klasyki po inspiracje orientem.

ZABIEGI NA CIAŁO

 

Aksamitne gładkie ciało, godne bogini - ceremonie i rytuały SPA, gorące peelingi, kąpiele kwiatowe,  zapachy ziół i kwiatów, otulające ciało maski .Odrobina luksusu dla Twojej skóry i ciała. Wszysko oparte na naturalnych komponentach w komfortowych wnętrzach SPA... a może szukasz skutecznych i szybkich sposobów na jędrnośc i utratę kilku zbędnych centymetrów w naszej ofercie posiadamy również zabiegi wzmacniające efekty redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

 

ZABIEGI NA TWARZ

Piękna i zrelaksowana cera to marzenie każdej kobiety. Pozwól sobie na odrobinę luksusu połączona z odpowiednią pielęgnacja za sprawą unikatowych kompozycji kosmoceutyków i spraw, aby  marzenie o pięknej skórze stało się rzeczywistością. 
 

PIELĘGNACJA

 

Eleganckie i zadbane dłonie, stopy, doskonale nawilżone i zregenerowane dzięki odżywczym zabiegom pielęgnacyjnym. Piękne paznokcie mieniące się soczystymi kolorami  wszystko to w Naszym SPA studio pielęgnacji i stylizacji paznokci. W naszej ofercie znajda Państwo również: stylizację i pielęgnację oczu, depilacje woskiem.

 

FIZJOTERAPIA I REHABILITACJA

 

Do Panstwa dyspozycji oddajemy również szeroko pojętą fizjoterapię, leczenie bólu, masaże rehabilitacyjne, zabiegi lecznicze na wysokiej jakości sprzęcie, balneoterapię:kapiele solankowe, borowinowe. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z ekspertem z dziedziny fizjoterapii.

 

KIDS SPA

 

Spa dla najmłodszych, to doskonała zabawa i relaks dla najmłodszych. Kolorowe paznokcie, owocowe masaże,czekolada,kąpiele. Zabiegi SPA skrojone dla naszych milusińskich.

 

Hotel Polanica Resort & SPA
Polanica-Zdrój, Górska 2
+48 74 8680 700
+48 74 868 07 30, +48 74 868 07 00
hotelsystems.pl